O NÁS

Rádi bychom se vám představili, přiblížili styl naší práce, naše myšlení. Dlouho jsme přemýšleli o tom, co sem vlastně napsat, abychom vás neunudili... přiznáme se, že jsme nahlédli ke konkurenci (s naprosto čistými úmysly), ale zjistili jsme, že takový srdceryvný příběh pro vás prostě nemáme a vymýšlet si ho nechceme. Takže budeme naprosto upřímní.

Jezdíme fotit vždy ve dvou... cesta k vám bývá dlouhá, vyrážíme častokrát hodně brzo ráno a máme tak jistotu (a vy také), že dorazíme v celku. Strávíme s vámi pořadný kus dne, vydáme ze sebe maximum a cestou domů se rádi vystřídáme za volantem.

A vy tím získáte spoustu výhod... nikdo a nic našemu objektivu neuteče, zaznamenáme pro vás více úhlů (nejvíce oceníte při házení kytice, podvazku, tanci...), vaši hosté si mohou vybrat toho hezčího a sympatičtějšího z nás a nechat se vyfotit 

Nepotřebujeme žádnou pomoc od vašich hostů (vyvolávání svatebčanů na skupinky, držení odrazné desky a blesků...) a ti si tak užijí celý den a nebudou vás potom pomlouvat

Proč jsme vlastně začali fotit?

Rodiče a Ježíšek nevěděli co s penězi a co nám nadělit pod stromeček a tak jsme rozbalili kromě ponožek i foťák (zatímco ponožky stále máme, foťák už je v zaslouženém důchodu a vyměněn několikrát za novější model). Protože fotit nás vždy bavilo a umíme to, tak jsme utratili všechny úspory, nakoupili opravdu profesionální vybavení a trezor (na dotaz vám ho rádi vypíšeme, ale tady s tím nebudeme zdržovat) a šli zkusit štěstí.

Ale hlavně milujeme svíčkovou... kdo si může dát každý víkend tuhle dobrotu a nemít výčitky svědomí. Rodiče nás dobře vychovali a bez vašeho pozvání se rautu a baru ani nedotkneme (alkohol na svatbě odmítáme, až moc veselý fotograf není nikdy nic dobrého).

 I když to může vypadat, že jsme dokonalí, tak vás musím zklamat a přiznat, že nejsme. Od našich fotek to ovšem očekáváme a vždy spojíme síly aby vznikly naše skvosty. Zatímco jeden z nás nasvítí scénu, druhý vám pomůže překonat stud (občas nechuť) a všichni společně vytvoříme krásné portréty vás dvou.

To jsme ve zkratce my a naše důvody proč fotíme. Jestli jsme vás aspoň trochu zaujali a líbí se vám naše tvorba, budeme moc rádi, když nám napíšete (email kontrolujeme nedočkavě každý den) a uvidíme se na vaší svatbě.

Rádi zachytíme všechny nezapomenutelné okamžiky, emoce a lásku vás dvou.


Rozhovor o svatebním focení pro virtuální svatební festival 2021