NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Vždycky dorazíte na naši svatbu ve dvou?

- Ano, nikdy na focení nenarazíte pouze na jednoho z nás. Vždy jezdíme ve dvou, protože si stojíme za kvalitou naší práce. Nejdůležitější okamžiky fotografuje jeden z nás a druhý mu asistuje a zajišťuje perfektní podmínky pro dokonalý výsledek. Reportáž během dne fotíme ve dvou, můžeme tak být na dvou místech zároveň a nabídnout vám tak více fotografií.

Potřebujete na naší svatbě pomoc od svatebčanů?

- Vaši hosté si mohou v klidu užívat váš velký den, my vždy dorazíme ve dvou a díky tomu si vzájemně vystačíme ... jsme již sehraný tým :-) Vlastní svatbu máme za sebou a žádná situace nás nepřekvapí. Víme jak to na svatbě chodí, známe skoro všechny zvyky a naopak my vám rádi pomůžeme a klidně předáme nějakou tu radu.

Nikdy jsme se nefotili, máme trochu strach, že nebudeme vědět, co máme přesně dělat.

- S námi se nemusíte bát, se vším pomůžeme. Během skupinového focení vám rádi pomůžeme nahnat všechny poschovávané svatebčany, vytvořit skupinky přesně podle vašeho přání. Při focení portrétů novomanželů, poradíme, jak se naaranžovat, aby výsledná fotografie vypadala přesně podle vašich i našich představ.

Trváte na předsvatební schůzce?

- Netrváme, ale doporučujeme ji. Nejenom že se vzájemně poznáme a budeme vědět, co od sebe očekávat, ale sdělíme si všechna přání a požadavky. My vám můžeme poradit spoustu drobností, které v den svatby oceníte a budete díky nim mít krásné fotografie.

Kde všude fotíte?

Jsme z Karlových Varů, ale milujeme cestování a přijedeme za vámi kamkoliv. Rádi navštěvujeme nová místa v Česku. Pokud plánujete zahraniční svatbu, rádi ji s vámi prožijeme a poznáme nové země.

Nevyhovuje nám žádný váš balíček. Je možnost balíčku na míru?

- Nabízíme několik balíčků, od obřadu až po celodenní focení. Pokud nenajdete ideální balíček, rádi vám ho vytvoříme přímo pro vás. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Na kolik fotek se můžeme těšit?

- Počet fotek závisí na vybraném balíčku. Množství upravených fotek, není ale pevně stanoveno, pouze minimální množství. Je nám líto smazat krásnou fotku, jenom proto, že už je nad rámec balíčku, proto když se budete mít chuť fotit, rádi vám upravíme a předáme více fotografií.

Dostaneme všechny fotografie, které jste nafotili? Klidně neupravené?

- Jak už jsme psali několikrát, vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a stojíme si za kvalitou naší tvorby, a proto neupravené fotografie neposkytujeme. Chceme, aby fotografie, které od nás obdržíte byli dokonalé a vám doslova vyrazily dech a né aby vás nudili tisíce obyčejných obrázků.

Uzavíráte s klienty smlouvu?

- Jsme rádi, pokud je smlouva uzavřena. Je pro nás důležité, aby vaše i naše zájmy byly chráněny. Naším zájmem je jistota, že s námi na vaší svatbě počítáte a my se nebudeme vracet. Vy získáte jistotu hlavně v tom, že dorazíme na sjednané místo ve sjednanou dobu a v dohodnutém termínu vám odevzdáme upravené fotografie.

Nevadí vám, že na naší svatbě budou fotit i kamarádi a rodina?

- Nám to samozřejmě nevadí, ale vy při prohlížení vašich fotografií můžete být smutní a nemile překvapení. Protože obřad je velmi rychlý a neopakovatelný zážitek, tak my samozřejmě nemůžeme zasahovat a kličkovat mezi ostatními "fotografy". A může se stát, že na fotografiích při vašem novomanželském polibku budete mít kromě vás a oddávajícího také několik kamarádek a tetiček s mobilem či fotoaparátem. Občas se i stane, že se strhne boj o pozici a místo při obřadu a my jsme těmito "fotografy" doslova vystrkáni a musíme si rychle najít jiné, bohužel mnohdy horší místo pro pořízení fotografie.

Chtěli bychom fotokoutek s rekvizitami, je to možné?

- Fotokoutek nenabízíme, jdeme s moderní dobou a rádi vám nabídneme fotobudku. Ve fotobudce si hosté užijí mnohem více zábavy, jsou odvázanější a hlavně ihned vidí výsledek. Samozřejmostí je pozadí a velké množství rekvizit.

Můžeme najít recenze od vašich klientů?

- Ano, recenze si můžete přečíst zde na našem webu, nebo na našem facebooku.

Jaké používáte vybavení?

- Na naši práci nám záleží, proto máme hned několik profesionálních fotoaparátů. A nespoléháme se pouze na jeden hlavní a jeden záložní. Disponujeme rovněž potřebným množstvím profesionálních objektivů pro zachycení každého momentu, který na svatbě může nastat.Pokud jste nenašli odpověď na váš dotaz, neváhejte se nás zeptat: