SLUŽBY


SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Snažíme se vystoupit z řady a dělat naše svatební fotografie kreativně, jinak než ostatní, ale hlavně ne průměrně. Naše fotografie zachytí ty nejcennější okamžiky Vašeho dne a Vy můžete prožívat svůj svatební den znovu a znovu. Fotografie umožní uchovat vzpomínky pro Vás, Vaši rodinu a přátele.

Protože je svatební den výjmečný, ale také náročný, nenecháváme nic náhodě. Se snoubenci se rádi sejdeme, probereme Vaše představy a vy poté můžete nechat vše na nás a těšit se na svůj den D.

RANDE, PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ, ZÁSNUBNÍ FOCENÍ

Fotografie, které můžete použít jako originální a krásné svatební oznámení, využít jako svatební dekoraci nebo promítat svatebčanům jako překvapení. Můžete se seznámit se svým svatebním fotografem a jeho prací a ve Váš svatební den už Vás nic nemůže překvapit.

DĚTI

Focení dětí u nás probíhá formou her, snažíme se je zabavit tak, aby při focení s námi spolupracovaly. Díky tomu jsou děti veselé a rozdováděné a na fotografiích nebudou působit aranžovaně a uměle.

RODINNÉ FOCENÍ

Rodiny fotíme moc rádi. Přestože velmi rádi experimentujeme, vždy zachytíme blízkost a lásku, která vyzařuje z každé rodiny. Focení s námi si užijí jak děti, tak dospělí a díky uvolněné, veselé atmosféře budou výsledné fotografie dokonalé.

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Focení nastávajících maminek je velmi intimní a my k tomu tak přistupujeme. Snažíme se udělat vše pro navození správné atmosféry. Každá budoucí maminka je krásná a když se bude cítit příjemně a uvolněně projeví se to na výsledné fotografii.

PORTRÉTY

Netradiční focení narozenin, výročí, večírků a všech Vašich oslav. Cena na domluvě na základě Vašich představ.

LIFESTYLOVÉ FOCENÍ

Jedná se o nový moderní trend focení u Vás doma nebo v blízkém okolí. Díky známému prostředí budou fotografie přirozené a uvolněné.